מנועים ומערכות בקרה

ג'ולי מוטור מייצרת מערכות שלט רחוק מהמתוחכמות והנאות ביותר בעולם. מערכות אלו יכולות לשלוט על כל הסוככים בבית וזאת ע"י טכנולוגיית רדיו אשר אינה מצריכה חיווט מסורבל ויקר בקירות.
מערכות השלט הרחוק ניתנות לתכנות על פי דרישת הלקוח לפי הפרמטרים הבאים:

מנועים חשמליים לתריסי גלילה וסוככים
מנוע / גיר Fmm

סדרה 50 FMM מ10 Nm ועד 50 Nm סידרה 60 FMM מ80 Nm ועד 130 Nm. 
מנוע אמין במיוחד המאופיין ביכולת להפתח ולהסגר הן באופן חשמלי והן על ידי מנואלה באופן ידני, ויחודו בשמירת הכיוון על אף ההפעלה הידנית. כמו כן, ניתן לשלב במנוע זה, כמו בשאר מנועי ג'ולי מוטור מערכת פיקוד מרחוק. המנוע מצוייד במפרק איכותי ובמנואלה לבנה מתקפלת. השימוש במנוע זה מיועד בעיקר למשפחות מסורתיות, לחנויות ובמקומות בהן דרושה האפשרות לתפעל את המנוע גם בצורה ידנית. מתאים גם לשומרי שבת.

מנועים חשמליים לתריסי גלילה וסוככים

מנוע אלקטרוני - Sat

ג'ולי מוטור- סאט מאפשרת שליטה על מנועים אחרים. בעזרת אותו שלט אנו יכולים לפתוח/לסגור תריסים אחרים בבית. כמו כן אנו יכולים לתכנת את השלט כך שיפקח על כל מנועי הסאט בבית. לדוגמא: לפני שאנו עוזבים את הבית בעזרת לחיצה אחת אנו יכולים לסגור את כל התריסים בבית, או כשאנו חוזרים אפשר בעזרת לחיצה אחת לפתוח את כל התריסים בבית. כל זאת ללא הכנה מסורבלת של מערכת אינסטלציה חשמלית בקירות, אלה תוך ניצול הזכרון של מערכת הג'ולי-סאט.

 

 

מנוע סטנדרטי דגם  JM

סידרה 50 JM מ 10 Nm ועד 50 Nm סידרה 60 MX מ 80 Nm ועד 130 Nm
סדרות ה 50 JM ו 60 MX הינן ספינות הדגל של ג'ולי מוטור זה שנים רבות ברחבי העולם והינם מועדפים על בעלי המקצוע וחברות גדולות המבצעות פרוייקטים הדורשים מאות מנועים לאתר.
המנועים מצטיינים באמינותם, כיוונם מתבצע ע"י ברגים לדיוק מקסימלי והם קלים להתקנה ושקטים במיוחד. ניתן להשיג במשקלים מ20 ועד 185 קילוגרם.

 

 


 מנוע לפרגולה עם שלבים מסתבסבים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מחפש סוכך? כדאי לך לבחון סוכך זרועות
צרו קשר ונשמח לעזור 052-7722030

077-5617535
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט