סוככי מרקיזות

מרקיזות - פינוק ששווה בכל בית

המרקיזה אידיאלית להגנה מפני שמש וגשם ומיועדת לכל סוגי החלונות או למרפסות קטנות. סוכך מרקיזה הינו פתרון מצויין לכל העונות. סוכך מרקיזה יכול להתקפל בעת הצורך.
הגודל המכסימלי שניתן לייצר מרקיזה הוא עד מידות של כ - 5.5 מ' רוחב על הקיר ו - 2 מ' יציאה קדימה,הקיפול מתבצע ע"י משיכת חוט או ע"י מנוע חשמלי. שלד המרקיזה עשוי מקשתות אלומיניום צבועות עם צבע יסוד קרם וייבוש בתנור

מי היא המרקיזה אם לא ה"ליידי" של הסוככים. חברת סוככים מציעה את הגברת הראשונה של כל בית: סוכך מרקיזה. מרקיזות רבות מותקנות מעל מרפסות האירוח, בקדמת הבית, ומפנקות את בני הבית ואת אורחיו בצל קריר ונעים במשך חודשי הקיץ החמים.

כשסוכך איכותי, כל שנותר הוא רק לשבת תחתיו וליהנות

צרו קשר עם חברת סוככים כדי שתוכלו לקבל את כל המידע, ללא התחייבות וללא עלות, על מרקיזות המתאימות בצורה מושלמת לאזור המרפסת והאירוח שלכם. חברת סוככים מייצרת מרקיזות במשך 15 שנה ועומדת מאחורי מוצריה.
 

מרקיזות – לכל מרחב ולכל מזג אוויר

סוככי מרקיזות מתאימים גם לאזורים גדולים וגם למרפסות קטנות. יתרה מכך, ניתן להיעזר במרקיזה גם בחלונות בגדלים שונים כפתרון מצוין לשמירה על הפרטיות ולהגנה מפני השמש בתקופות השרב בקיץ. חשוב להוסיף שהמרקיזה משמשת להגנה גם מפני הגשמים והרוחות בחורף.
מרפסות קטנות יכולות להיות כמעט מקורות על ידי סוככי מרקיזות. היתרון בסוכך מסוג זה הוא בכך שניתן לקפל אותו במהירות ובנוחות בכל עת. המבנה ממנו מיוצרת המרקיזה נראה כקשתות. הן מיוצרות מחומר האלומיניום הידוע כחומר עמיד בכל תנאי מזג האוויר.
האלומיניום נחשב חומר גלם מצוין למרקיזות משום שאינו מייצר חלודה כשבא במגע עם לחות ועם גשמים, גם אם מדובר בחשיפה ממושכת למים. האלומיניום, בניגוד לחומרי גלם אחרים, אינו נשבר לאחר שהייה ממושכת תחת השמש הישראלית. קשתות האלומיניום, מבית היוצר של חברת סוככים, צבועות בצבע יסוד איכותי ועוברות תהליך ייחודי של ייבוש בחום גבוה בתנור המיועד לכך.אתם רוצים את הטוב ביותר? צרו קשר עם חברת סוככים

יועצים ממתינים לכם מהעבר השני של הקו. המוניטין שנוצר לחברה מבוסס על 15 שנים של ניסיון. חברת סוככים מעסיקה צוות מקצועי ואמין, בעל מומחיות בתחום ההתקנה וההרכבה של כל סוגי המרקיזות. ניתן לייצר מרקיזות במידות שונות, על פי הזמנה, עד חמש וחצי מטר רוחב הנתלות על גבי קיר בצורה מקצועית, ושני מטר פנימה (קדימה).
כל שנותר לכם הוא לבחור את הגודל, ואת שאר העבודה תשאירו לבעלי המקצוע. הדבר היחיד שאתם תצטרכו לעשות הוא לבחור לפתוח או לקפל את המרקיזה בהתאם לצורך, ובהתאם לעונת השנה. סוככי מרקיזות ניתן לקפל באופן ידני (בעזרת חוט ייעודי לכך), או באמצעות התקנה של מנוע חשמלי המקל על פתיחת המרקיזה ועל סגירתה. אחריות מקסימאלית ניתנת עם רכישת המוצר.

צרו קשר ונשמח לעזור 052-7722030

אתם במקום הנכון למצוא סוככים

התעניינו גם בסוכך חלון

077-5617535
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט