סוכך זרועות

מהם סוככי זרועות? 

סוכך זרועות הוא פתרון אסתטי המיועד לחלק החיצוני של הבית. הייחודיות של סוכך זרועות באה לידי ביטוי בכך שהוא מכסה שטחים נרחבים. אין צורך באישור לבניית תשתית מסוימת. סוככי זרועות מהווים הצללה מצוינת ללא עזר של עמודים, ומיוצרים לפי מידה.
המוצר עשוי אלומיניום בצבע שנהב או קרם, בעל כיסוי PVC  - שמשונית איכותית מבית היוצר של חברת עוגן, או בד מסוג דרלון בציפוי טפלון המשהה התלקחות . ניתן לכוון את הסוכך בהתאם לשמש, ולחבר אליו סנסור שסוגר אותו בשעת רוח חזקה. הוא מופעל בצורה ידנית או חשמלית. 

סוכך זרועות הינו פתרון אידאלי ורווח עבור הצללה חיצונית לבית. סוכך זרועות הינו דקורטיבי ועם זאת מכסה שטחים גדולים ללא תמיכה של עמודים ואישורי תשתיות.

סוכך זרועות עשוי מאלומיניום בצבע קרם או שנהב. ניתן לקבל אותו עם כיסוי בד דרלון מצופה טפלון או PVC שמשונית תוצרת העוגן. סוכך הזרועות מיועד להצללה ולמתן פרטיות עם אפשרות לשלוט בזווית הקדמית של הסוכך. סוככים בעלי זרועות יעילים במיוחד בכוונים מזרח ומערב כשהשמש "נמוכה". סוככי זרועות מיוצר לפי מידה: ניתן לייצר את הסוכך עד רוחב 7 מ' על הקיר ו-4 מ' יציאה קדימה. אפשר להפעיל את סוכך הזרועות באופן ידני עם מנואלה או בעזרת מנוע חשמלי. במידות גדולות מומלץ לשלב מנוע חשמלי לפתיחה ולסגירה.

כמו כן, ניתן לחבר לסוכך החשמלי סנסור, שסוגר אותו באופן אוטומטי בזמן רוחות חזקות. סוככים הם הפתרון הנכון.

צרו קשר לייעוץ והתקנת סוככי זרועות איכותיים 052-7722030

בדקו גם סוככים קבועים

077-5617535
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט