סוככים קבועים

סוככים קבועים - הזמנה אחת ואתם מכוסים לכל החיים

שלא יעבדו עליכם בעיניים, לא מדובר על חתיכת בד וכמה מסמרים על הקיר. עבור איכות מוצר יש צורך בחומרי גלם איכותיים ובעבודה מקצועית. חברת סוככים מבצעת עבורכם התקנה של סוככים קבועים באיכות בינלאומית.
15 שנים של ניסיון מעמידים את חברת סוככים כחברה המובילה בתחומה בארץ. מדובר על פתרונות בתחום ההצללה לחלונות, דלתות, מרפסות גדולות וקטנות, חצרות, או סוככים למרפסות שמש. חברת סוככים שמה לעצמה כמטרה עליונה להעניק את המוצר ואת השירות הטובים ביותר.


סוככים קבועים - מקצועיות ללא תחרות

השמש הים תיכונית של ישראל אינה מותירה מקום להיסוס. כדי לשמור על עור הפנים והגוף, יש צורך בהגנה תמידית. סוככים קבועים הם התשובה לכל משפחה בה מתרוצצים הילדים בחצר ובמרפסת.
כרטיס הביקור של החברה הם הלקוחות המרוצים, ולכן המצוינות היא שם המשחק. הסוככים של חברת M.B.K  הם חלק ממוצרי הבית של החברה. הסוכך בעל תו תקן T.U.V (מכון התקנים הגרמני), ובעל בד איכותי מבית היוצר של PARA  האיטלקי. הבד העטוף בטפלון ידוע בעמידותו בכל תנאי מזג האוויר הישראלי, ובעל אחריות לחמש שנים. ציפוי הטפלון מקנה לבד עמידות בפני אש היות והטפלון נחשב מעכב בעירה.


סוככים קבועים – מדוע דווקא אצל חברת סוככים?

מוצר טוב הוא מוצר עמיד. שירות טוב הוא שירות הממשיך ללוות את הלקוח גם לאחר ההתקנה. צרו קשר על מנת להבטיח לעצמכם איכות מוצר ללא תחרות, וכתובת לכל תקלה או שאלה גם לאחר ההתקנה.
צוות מומחים בעל ידע בהתקנה יגיע לביתכם ויבצע את הנדרש במיומנות, באחריות, במהירות וביעילות. אל תסתפקו בפחות מזה. צוות החברה מעניק שירות אישי ומבצע את העבודה בהתאם לצורך, על פי התנאים הקיימים בבית או בחצר כדי להבטיח את שביעות רצונכם. אף אחד לא היה מסתפק בפחות מזה.
מתוך מודעות לאיכות השירות מתנהלת בחברה בשקיפות מלאה מול לקוחותיה. פגישת ייעוץ ללא עלות תוכל לספק את כל התשובות לכל השאלות: חומר הגלם ממנו מיוצר כל סוכך, כיצד הוא מותקן, מה חשוב לדעת לפני התקנה וכיצד להגן על המוצר לאחר התקנתו, עלות המוצר ועלות העבודה.
האמינות חשובה ומאגר הלקוחות המרוצים מעיד על טיב ואיכות ברמה בינלאומית מוכחת. זה הזמן לעשות את הצעד הנבון וליצור מרחב מוצל לשנים הבאות על ידי סוככים קבועים . אחרי הכול, אתם ודאי רוצים את הטוב ביותר עבורכם ועבור ילדכם. יועץ מטעם החברה יצור קשר עמכם בזמן הנוח לכם. התקשרו עכשיו.

סוכך קבוע בעל שלד הבנוי מברזל מגולוון או מאלומיניום עם כיסוי בד דרלון או שמשונית תוצרת העוגן פלסט. סוכך קבוע מתאים לקרוי חדרי כביסה, דלתות כניסה וחלונות.

צרו קשר לייעוץ והתקנת סוככים קבועים 052-7722030

בדקו גם סוככי חלון , או סוככי מרקיזות

077-5617535
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט